Movies
Ratings
203
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0