Series
Ratings
30
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The GuestRated ★ 4.5- Three KingdomsRated ★ 5.0
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Yeon GaesomunRated ★ 3.5