Series
Ratings
23
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Abiding Love DandelionRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Lady StormRated ★ 5.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 5.0