Series
Ratings
292
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Uncle From Another WorldRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.5
TrigunRated ★ 4.5- Soul EaterRated ★ 2.5
Talk Pa One 25 O'ClockRated ★ 3.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
- Saikano: The Last Love Song on This Little PlanetRated ★ 3.5
- 한블리 (한문철의 블랙박스 리뷰)Rated ★ 3.5
- Divorced Singles Season 6Rated ★ 2.5
- Angelic Layer: Battle DollRated ★ 3.5
- Divorced Singles Season 5Rated ★ 3.0
Divorced Singles Season 4Rated ★ 4.0
ChobitsRated ★ 3.5