Series
Ratings
431- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 5.0
Silver Spoon Season 2Rated ★ 5.0
Silver SpoonRated ★ 5.0- Kingdom Season 6Rated ★ 5.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 3Rated ★ 5.0
GachiakutaRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 5.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 5.0
Wistoria: Wand and SwordRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0- MonsterRated ★ 4.5
Oblivion BatteryRated ★ 4.5
Shangri-La FrontierRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0