Series
Ratings
32
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 0.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 0.5- InuYashaRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 1.0
Witch HuntRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5