Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
EvolutionRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuX -Beginning-Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0- SuzukiRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
BOCCHI THE ROCK! Kessoku Band LIVE -Kousei-Rated ★ 3.0
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 3.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0