Movies
Ratings
348
ParasiteRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 2.5
Sorry AppleRated ★ 4.0
The Running ActressRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 3.5
A Single RiderRated ★ 3.5
Double LoverRated ★ 3.0
Mulholland DriveRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
Our Summer in ProvenceRated ★ 2.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
ShowgirlsRated ★ 3.0
ElleRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 3.5
Mistress AmericaRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 4.0