Series
Ratings
20
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
PunchRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5