Series
Ratings
122
Darkness: Those Who KillRated ★ 2.5
Only I am 17 years oldRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.0
원피스 1기Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Money FlowerRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5