Movies
Ratings
842
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.0
SpiritwalkerRated ★ 1.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 3.5
If Anything Happens I Love YouRated ★ 2.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.0- Love and LeashesRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.0
OldRated ★ 1.5
ChangelingRated ★ 3.5
SeaspiracyRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.0
RunRated ★ 3.5