Movies
Ratings
45
La La LandRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Danny CollinsRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.5
300Rated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.5