Series
Ratings
46
AdolescenceRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5