Series
Ratings
289
The DecameronRated ★ 3.0
Gekokujo KyujiRated ★ 3.5
UnorthodoxRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 2.5
To My Beloved ThiefRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 2.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 3.5- CasheroRated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
Speed and LoveRated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
BootsRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5