Series
Ratings
119- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
GoedamRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.5