Movies
Ratings
317
Green BookRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 2.5
MulanRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 2.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0