Movies
Ratings
244
DangalRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0