Movies
Ratings
29
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
1408Rated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 1.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 0.5