Series
Ratings
11
Squad 38Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5