Series
Ratings
12
My NameRated ★ 3.0
FleabagRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5