Movies
Ratings
91
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
My Blueberry NightsRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Polar ExpressRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 5.0