Series
Ratings
41- Men on a MissionRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Hi My SweetheartRated ★ 3.5
Beating AgainRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0