Titles you rated
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Caesar Must DieRated ★ 4.5
Outrage BeyondRated ★ 3.5
Green Street HooligansRated ★ 3.5
Dog Day AfternoonRated ★ 4.5
Sunday SeoulRated ★ 1.0- Love Strikes!Rated ★ 3.5
Stand Up GuysRated ★ 3.5
Last Man StandingRated ★ 3.0
OshinRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 4.5
Tokyo StoryRated ★ 5.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.5
Mean StreetsRated ★ 4.0
The World of SilenceRated ★ 2.0
CapoteRated ★ 4.0- Gangster LessonsRated ★ 2.0
Oppai VolleyballRated ★ 2.5