Movies
Ratings
23
Becoming JaneRated ★ 5.0
Like a VirginRated ★ 4.5
All for LoveRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0