Titles you rated
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.0- BodyguardRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.5
Six SiblingsRated ★ 4.0- BossRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
East of EdenRated ★ 3.0- DamoRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.0