Titles you rated
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
Rosy LoversRated ★ 3.5
Pure in HeartRated ★ 2.5
My Precious ChildRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Heading to the GroundRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 4.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
Paradise RanchRated ★ 1.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
MonstarRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 2.5
Tamra IslandRated ★ 2.5
Big ThingRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 2.0- You Are My DestinyRated ★ 3.5