Movies
Ratings
264
Fabricated CityRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
ElephantRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Tamako in MoratoriumRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0