Titles you rated
OutlanderRated ★ 2.5
OutlanderRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 4.5
OutlanderRated ★ 4.0
Beastars Season 2Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 1.5
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
His & HersRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
SirensRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
WomanRated ★ 5.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Flower of EvilRated ★ 4.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0