Series
Ratings
58
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
GhostRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0