Movies
Ratings
401
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
The StarlingRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
Death on the NileRated ★ 4.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.5
A Haunting in VeniceRated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 4.0
The HouseRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.5
The SwanRated ★ 4.0
The Rat CatcherRated ★ 3.5
PoisonRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 3.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 4.5