Movies
Ratings
543
Captain MarvelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.0
HerstoryRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
RampageRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0