Series
Ratings
28
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5- The HimalayasRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5