Movies
Ratings
24
August RushRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 1.5
MegamindRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 1.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0