Series
Ratings
26
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 1.0
Penny DreadfulRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 4.5