Series
Ratings
67
AdolescenceRated ★ 4.0
PluribusRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
WeCrashedRated ★ 4.0
The Morning ShowRated ★ 4.0
The Morning ShowRated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money HeistRated ★ 3.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 3.5
Pretend It's a CityRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
DevsRated ★ 4.0