Movies
Ratings
23
UpRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 0.5
Life of PiRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 1.0
Tidal WaveRated ★ 1.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 4.5