Movies
Ratings
27
ZootopiaRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.0
The Basketball DiariesRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
TedRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 3.0