Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5