Series
Ratings
27
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Bloody MondayRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
HealerRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 2.0- GokusenRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0