Movies
Ratings
758
The Way We WereRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0
BrooklynRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.0
TenetRated ★ 2.0
Cold WarRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
House of GucciRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0