Series
Ratings
135
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 5.0
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 5.0
Youth Over FlowersRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.5- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 2.5
Food Wars! The Third PlateRated ★ 4.0
Food Wars! The Second PlateRated ★ 4.0
Food Wars!Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 2.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 1.5
American GodsRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 1.5
My Love Eun DongRated ★ 2.0
Fight For My WayRated ★ 2.0
Chicago TypewriterRated ★ 1.0
LostRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
JumongRated ★ 1.0