Series
Ratings
23
SignalRated ★ 3.0
From Five To NineRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5- 신의 혀를 가진 남자Rated ★ 3.5
Testimony of NRated ★ 3.0
The Guide - Five Stars in KyotoRated ★ 3.5
Fugitive BoysRated ★ 3.0
Caution, Hazardous WifeRated ★ 3.5- 타마가와 구청 OF THE DEADRated ★ 1.5
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
The Perfect InsiderRated ★ 4.0
I am Reiko Shiratori!Rated ★ 1.0
Princess JellyfishRated ★ 2.5- 저승사자입니다Rated ★ 2.5
- 監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 1.5
Overprotected KahokoRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0