Series
Ratings
67
The Silent SeaRated ★ 2.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 1.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 2.5