Movies
Ratings
742
Despicable Me 4Rated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Train ManRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 5.0