Series
Ratings
60
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
The Great Escape 2Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The Fishermen and the CityRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Ranma 1/2Rated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0