Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
Code BlueRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0