Movies
Ratings
21
Monte Cristo: The Musical LiveRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
SawRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
CubeRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
TakenRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 2.0