Titles you rated
New HeartRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
RiverdaleRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 1.5
원피스 1기Rated ★ 4.0