Movies
Ratings
424
A Tale of SpringtimeRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.0
Margin CallRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
First SummerRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0