Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
You're not normal, either!Rated ★ 3.0
Hitch-HikeRated ★ 1.0
Hold Me BackRated ★ 3.0- Corpse Party OVARated ★ 2.5
MonsterRated ★ 5.0
Tokyo StoryRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
DittoRated ★ 2.0